Kategórie
 
 
 
 
 

Pneumatické magnety

Pneumatický magnet MRP-46

Pneumatický magnet MRP-46

Pneumaticky riadený neodymový permanentný magnet
Výrobca:IXTUR
Kód produktu:1468
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Na objednávku
seller_img
Potrebujete poradiť? Kontaktujte nášho špecialistu
Martin Krecháč (SK) B
Mobil: 0901 901 708
Tel.: 032 2851 322
E-mail: systemy@selos.sk

Popis produktu

Ixtur MRP-46 je pneumaticky riadený neodymový permanentný magnet, ktorý má dobrý pomer veľkosti / uchopovacej sily a nízky zvyškový magnetizmus. Kompaktná veľkosť v kombinácii s vysokou uchopovacou silou ich robí univerzálnymi pre rôzne aplikácie vrátane: zdvíhačov, uchopovačov, príslušenstva, automatizácie výroby, robotických riešení, nástrojov na konci rúk atď.

MRP-46 je schopný manipulovať tak s okrúhlymi, ako aj s plochými časťami, čo je zvyčajne problematické pre magnetické uchopovače.

Magnety Ixtur nemenia svoj magnetický stav, ak dôjde k strate stlačeného vzduchu - napr. v prípade poškodenia hadice alebo kompresora. Táto vlastnosť poskytuje spoľahlivosť a bezpečnosť pri manipulácii s materiálom.

Na rozdiel od riešení na vákuové zdvíhanie, Ixtur MRP-46 spracováva aj perforovaný materiál. Magnet spotrebúva podstatne menej vzduchu ako vákuové uchopovače, pretože stlačený vzduch sa používa iba na zapnutie a vypnutie magnetu. MRP-46 je schopný manipulovať s pevným a perforovaným materiálom, plochými a okrúhlymi časťami, vyrobenými z ocele alebo liatiny.

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia