Kategórie
 
 
 
 
Rošty, tyče a magboxy
 
 

Magnetické rošty a tyče

Magnetické filtračné tyče je možné použiť v systémoch prepravujúcich pevné aj kvapalné látky, sú vybavené silným neodymovým magnetickým systémom, ktorý zabezpečuje hlboké magnetické pole a tým aj účinnú separáciu feromagnetických častíc. Filtračné tyče uložené vo vodotesnom púzdre z nehrdzavejúcej ocele. Môžu byť v prevedení bez montýžnych otvorov pre samostatnú inštaláciu, s jedným alebo dvoma závitovými otvormi pre jednoduchšiu inštaláciu do existujúcich systémov.

Magnetické rošty sú jednoduché separačné systémy zložené z magnetických filtačných tyčí, ktoré je možné jednoducho a rýchlo inštalovať do potrubí, sklzov, násypiek. Rošty sú dodávané v dvoch prevedeniach - štandardné a easy-clean prevedenie s extraktorom pre zjednodušenie čistenia roštu. Magnetické rošty sa používajú na nasadenie v systémoch, kde je výskyt feromagnetických nečistôt nízky.

Magboxy sú kompletné separačné jednotky určené na inštaláciu do potrubí. Štandardne sú dodávané bez magnetických roštov, je možné ich vybaviť štandardnými alebo easy-clean separačnými roštami v jednom alebo dvoch radoch.

Power-Mag je separačný systém, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre aplikácie, kde je potrebná malá výška magnetického separátora, silný magnetický systém a minimálne riziko upchatia separátora. Magnetické tyče majú obdĺžnikový prierez, separátory sú vybavené extraktorom. Magnetické pole a tvar magnetického systému sú špeciálne navrhnuté pre použitie pre materiály, ktoré neprúdia voľne a/alebo majú tendenciu priľnúť a hromadiť sa na povrchu konštrukcie.

Princíp činnosti Power-Magu:

Powermag_EHEDG_tech.jpg

 
 
 
 

Rošty, tyče a magboxy

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia