Kategórie
 
 
 
 
Rošty, tyče a magboxy
 
 
 
 

Separačné rošty, tyče a magboxy

Separačné rošty a filtračné tyče predstavujú veľmi výkonný systém s výborným pomerom kvalita/cena. Využívajú sa na separovanie jemných feromagnetických častíc zo sypkého materiálového toku. Umiestňujú sa do existujúcich potrubí, násypníkov, sklzov. Magnetické rošty majú široký rozsah použitia v potravinárskom, plastikárskom, chemickom, farmaceutickom priemysle či poľnohospodárskej výrobe.

Aby bola zaistená odolnosť separátorov voči korózii a dobrá mechanická odolnosť, magnetický systém je vždy v púzdre z nehrdzavejúcej ocele (AISI 304). Ak sú požiadavky na hygienu v nasadenom prostredí sprísnené (potravinársky a farmaceutický priemysel), obal magnetického systému je z nehrdzavejúcej ocele 1.4404, ktorej povrch je navyše špeciálne povrchovo upravený (elektrolyticky leštený).

Rozmery a rozmiestnenie magnetického systému sú dôkladne skalkulované tak, aby bola separácia dostatočne účinná a nedochádzalo k upchávaniu dopravného systému. Magnetické rošty a tyče môžu byť v prevedení s feritovým magnetickým systémom (použitie do maximálnej teploty 150°C) alebo silnejším neodymovým magnetickým systémom (do 90°C). Štvorcové magnetické rošty je možné vybaviť extraktorom pre zjednodušenie čistenia od nachytaných feromagnetických nečistôt.

Magboxy sú kompletné separačné jednotky, ktorých magnetický systém je tvorený separačnými magnetickými roštami alebo filtračnými tyčami, umožňujú priamu inštaláciu do potrubia pomocou prírub. Môžu byť v prevedení s manuálnym alebo automatickým čistením.

 
 

Rošty, tyče a magboxy

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Výrobca: 
Zobraziť na stránku:
 
Magnetické zberacie tyče
AkciaSkladom

Magnetické zberacie tyče

náradie na zber drobného feromagnetického odpadu
od 55,20 €
Filtračné tyče, neodym
AkciaSkladom
od 123,60 €
od 42,00 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia