Kategórie
 
 
 
 
 

Fólie

EasyPrint Steel

EasyPrint Steel

Materiál je schopný nahradiť tradičné tlačové médiá
Výrobca:SELOS
Kód produktu:11.700
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Na objednávku
Vaša cena: 15,31 € bez DPH
18,37 € s DPH
:
seller_img
Potrebujete poradiť? Kontaktujte nášho špecialistu
Kamil Lipták (SK) A
Mobil: 0901 901 701
Tel.: 032 2851 301
E-mail: konatel@selos.sk

Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCena s DPHKúpiť
Hrúbka: 0.17 mm, Prevedenie: biele pololesklé, Rozmery: 1070 mm x 1 m
11.700
Na objednávku 18,37 €

Popis produktu

Najnovší kovový materiál, na ktorý je možné priamo tlačiť použitím všetkých súčasných širokoformátových tlačiarenských technológií s rôznymi tlačiarenskými farbami. Tento materiál je schopný nahradiť tradičné tlačové médiá (ako napríklad samolepiaci vinyl) v reklamnom priemysle. Na rozdiel od magnetickej fólie EasyPrint Mag, tento materiál vyžaduje aby podkladový materiál bola magnetická fólia. Ideálne sa na to hodí anizotropná magnetická fólia hrúbky 0.52 mm.

Spôsob inštalácie fólie EasyPrint Steel:

Výhody systému EasyPrint:

1. jednoduchá inštalácia: inštalácia veľkých formátv oje jednoduchá a nie je potrebný špeciálny tréning alebo špeciálne náradie. EasyPrint fólie nezanechávajú bubliny a vlny ako tradičné samolepiace vinylové fólie. Priama digitálna tlač a rýchla inštaláciu šetria čas a pracovné náklady.

2. jednoduchá výmena: výmenu prezentácie dokáže urobiť ktokoľvek – je to tak jednoduché. Tieto fólie je možné vymeniť a takisto aj vrstviť na seba a trvá to len niekoľko sekúnd. Pri výmene prezentácie nedochádza k poškodeniu zadného panela – väčšina tradičných samolepiacich fólií sa nedá odstrániť úplne čisto.

3. jednoduchá tlač: fólie sú vhodné pre rôzne tlačiarenské techniky (priama digitálna tlač, UV tlač), pre rôzne typy tlačiarní a atramenty (vodná báza, solvent, eco-solvent, UV atramenty), pre rôzne interiérové aj exteriérové aplikácie – rôzne typy povrchovej úpravy a rôzne atramenty.

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia