Kategórie
 
 
 
 

Fólie

EasyPrint Mag

EasyPrint Mag

vyžaduje feromagnetický podklad
Výrobca:SELOS
Kód produktu:11.600
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 20,21 € bez DPH
24,25 € s DPH
:
seller_img
Potrebujete poradiť? Kontaktujte nášho špecialistu
Kamil Lipták (SK) A
Mobil: 0901 901 701
Tel.: 032 2851 301
E-mail: konatel@selos.sk

Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCena s DPHKúpiť
Hrúbka: 0.19 mm, Prevedenie: biele pololesklé, Rozmery: 1070 mm x 1 m
11.600
Skladom 24,25 €

Popis produktu

- je najnovší magnetický materiál, na ktorý je možné priamo tlačiť použitím všetkých súčasných širokoformátových tlačiarenských technológií s rôznymi tlačiarenskými farbami. Tento materiál je širší, tenší a omnoho ľahší ako tradičné magnetické fólie. Keďže sa jedná o magnetickú fóliu, inštalácia EasyPrint Mag vyžaduje feromagnetický podklad (napr. kovovú stenu).

Spôsob inštalácie fólie EasyPrint Mag:

 

Výhody systému EasyPrint:
1. jednoduchá inštalácia: inštalácia veľkých formátov je jednoduchá a nie je potrebný špeciálny tréning alebo špeciálne náradie. EasyPrint fólie nezanechávajú bubliny a vlny ako tradičné samolepiace vinylové fólie. Priama digitálna tlač a rýchla inštaláciu šetria čas a pracovné náklady.

2. jednoduchá výmena: výmenu prezentácie dokáže urobiť ktokoľvek – je to tak jednoduché. Tieto fólie je možné vymeniť a takisto aj vrstviť na seba a trvá to len niekoľko sekúnd. Pri výmene prezentácie nedochádza k poškodeniu zadného panela – väčšina tradičných samolepiacich fólií sa nedá odstrániť úplne čisto.

3. jednoduchá tlač: fólie sú vhodné pre rôzne tlačiarenské techniky (priama digitálna tlač, UV tlač), pre rôzne typy tlačiarní a atramenty (vodná báza, solvent, eco-solvent, UV atramenty), pre rôzne interiérové aj exteriérové aplikácie – rôzne typy povrchovej úpravy a rôzne atramenty.

Spôsob magnetizácie:

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia